OSTATNIO DODANE:

JAGER PARTY

Hej hej hello :) Jagermeister to z pewnością jeden z najpopularniejszych likierów ziołowo- korzennych, który dostępny jest na rynkach w ponad 50 krajach na całym świecie. Jego receptura powstała w 1934 r w Niemczech i zawiera 56 odmian ziół, korzeni i owoców m. in. tymianku, rumianku, drzewa sandałowego, szafranu, imbiru, rozmarynu czy borówki. Jagermeister otrzymywany jest w procesie maceracji ziół w najwyższej jakości spirytusie przez okres około 1,5 roku. W smaku subtelna słodycz harmonijnie przeplata się z delikatną gorzką nutą, co oznacza że jest to wyjątkowy i charakterystyczny składnik ciekawych drinków. I jak tu nie pić !!!???? 25 lutego specjalnie dla Was super energetyzująca promocja :) Jagerbomba x 2 za jedyne 15 zł :) Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja - dostać zastrzyk energii w takiej cenie ? Tylko w klubie studenckim Ygrek :) Żeby jednak energia Was nie rozsadziła i żebyscie mogli wyładować ją nie na stolikach i gościach w naszym klubie proponujemy tańce i hulańce !!!! Energetyzującą muzę puszcza DJ FRUGO :) Start 21:00 Wstęp free