OSTATNIO DODANE:

KARNAWAŁ PEŁNĄ PARĄ

Hej hej kochani :)

Bardzo bardzo zapracowanym osóbom, które jak ja czasem mają zawirowania czasoprzestrzenne przypomiam, że dziś już piąteczek, piątunio - początek weekendu :) Oczywiście jest jeszcze jeden powód dlaczego o tym piszę :) Mianowicie to ostatnie podrygi karnawałowych zabaw oraz szaleństw :)

Z myslą o tych, którzy nie zauważają upływających dni szykujemy chwilę wytchnienia w naszym klubie YGREK :) Już dziś możesz do nas zajrzeć ,odsapnąć, odpocząć, napić się i oczywiście skorzystać z mega zabawy przy muzyce, ktorą zapodaje DJ Frugo :)

Bierzcie wszyscy wolne popołudnie, bo ile można robić nadgodziny, wpadajcie na Polanki 65. Po drodzę proponuję zajść do jakiegoś sklepiku z maskami, gdyż każdy czynnie obchodzący Bal Karnawałowy dziś u nas dostaje 20% zniżki :)