OSTATNIO DODANE:

KARAOKE YEAH :)

Hej hej Kochani W każdy czwartek w Klubie Ygrek najzabawniejsze i najbardziej energetyzujące Karaoke w trójmieście. Jest to forma rozrywki pochodząca z Japonii, polegająca na śpiewaniu znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Ale moi drodzy nie martwcie się, że nie znacie całego tekstu ulubionego przeboju, gdyż na monitorach wyświetlane są specjalnie dla śpiewających słowa utworów :) Stanie na scenie w świetle reflektorów z mikrofonem w ręku to jednak nie jedyna atrakcja naszego Karaoke. Każdy wykonawca dostaje u nas prezent w postaci kuponu, który może wymienić w barze na piwko :) O tym kto zasłużył na nagrodę decyduje prowadzący oraz zebrana w naszym klubie publika:) Kochani nie pozostaje Wam nic innego jak zebrać ekipę i przybywać tłumnie do nas :) Ekscytującą zabawą i umileniem Wam wieczoru zajmą się prowadzący Karaoke oraz barmani :) Co więcej !!!! Jeśli któryś z Was miałby ochotę na tańce - to nie ma najmniejszego problemu, gdyż każdy blok Karaoke oddzielają przerwy taneczne !! :) Wówczas można wyszaleć się na parkiecie przy najnowszych, radiowych przebojach, a także przy hitach lat 60, 70, 80 oraz 90 :) Start godzina 21:00 Miejsce Klub Studencki Ygrek