OSTATNIO DODANE:

YGREKOWY PUB QUIZ :)

Hej hej Kochani W każdą środę w naszym klubie super intelektualna i rozwijająca umysł zabawa :) Zapraszamy serdecznie na jedyną taką rozrywkę w trójmieście . Środa w Ygreku to nie tylko sposób na przyjemne spędzenie czasu w gronie znajomych przy przepysznych trunkach- bądź przy kawce, ale również szansa na zdobycie głównej nagrody. Zbierz drużynę, odwiedź nas, odpowiadaj na pytania i wygrywaj :) Kategorie są wybierane przez prowadzącego. Co tydzień są inne - od muzyki, przez literaturę i wiedzę o świecie, po nowinki techniczne i nauki ścisłe. Dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie :) Im więcej osób w drużynie tym większa szansa na główną nagrodę :) Zapewniamy 3 miejsca na podium :) 1 nagroda- gotówka 2 nagroda- flaszka wódeczki 0,5 l 3 nagroda- 6 x piwko 0,5 l w butelce bądź z nalewaka Zacznijcie werbować przyjaciół do drużyny już dziś Start godzina 20:00 Miejsce Klub Studencki Ygrek